O firmie

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży kominkowej. Stale poszerzamy swoją wiedzę i rozwijamy umiejętności, aby sprostać potrzebom naszych klientów.

Kompleksowa oferta

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie budowy kominka począwszy od wizyty w Państwa domu, przygotowania projektu i wyceny poprzez realizację oraz pierwsze rozpalenie.

Jako firma specjalizująca się w sprzedaży materiałów i produktów renomowanych producentów, gwarantujemy Państwu ich jakość i bezpieczeństwo.

Wsparcie i serwis

Świadczymy również usługi serwisowe w zakresie wymiany szyb kominkowych, uszczelek, drobnych napraw.

W naszej ofercie znajdą Państwo producentów z całej Europy m.in.: Spartherm, Schmid, Austroflamm, Chazelles, Sparke, Bodart&Gonay, Unico, Kobok, Kal-Fire, Kw Line, Dovre, Hajduk , Hitze, Kratki, Supra, Thorma , Rocal, Byrski , Arysto, Romotop, Morso, Cadel.

Zaufaj profesjonalistom

Naszym atutem jest gruntowna znajomość oferowanych przez nas produktów poparta licznymi certyfikatami oraz wieloma szkoleniami w kraju i za granicą.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm kominkowych w Polsce, która posiada w swojej ofercie kominki gazowe. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w tej kwestii i montażem zgodnie z normami bezpieczeństwa, a także dokonujemy okresowych przeglądów takich instalacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Certyfikaty