Partnerzy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kominki, wkłady i materiały najlepszych producentów. Współpracujemy z wybranymi firmami w celu zapewnienia najwyżej jakości naszych realizacji.
ARYSTO
Wieloletnie doświadczenia naszej firmy ARYSTO skupiające się na modernizacji konstrukcji oraz optymalizacji procesu spalania i wymiany energii wkładów konwekcyjnych przekonały do rozpoczęcia produkcji wkładów kominkowych z płaszczem wodnym. Obecnie oferta naszej firmy obejmuje szeroką gamę palenisk powietrznych i wodnych w różnych wariantach wykonania i wykończenia.
www.arysto.com.pl
KRATKI
Nasza firma istnieje na rynku polskim od 1998 roku, kiedy to rozpoczęliśmy produkcję kratek kominkowych. Od początku istnienia przyświeca nam idea „Dobre, bo polskie”, a wyróżnikiem na tle konkurencji jest troska o dostarczenie Klientom produktu bezpiecznego i efektywnego.
www.kratki.com
SPARTHERM
Kilkanaście lat temu postawiłem za cel sobie i mojemu zespołowi stworzenie współpracy na linii Spartherm Polska – Partner – Klient w taki sposób, by była ona korzystna dla każdej ze stron. Jestem dumny, że ten cel konsekwentnie realizujemy
www.spartherm.pl